Dodany: 2018-02-27 14:45:40
 

Ślub za granicą

Zawarliście małżeństwo za granicą i po powrocie do kraju chcecie dopełnić wszelkich formalności w urzędzie stanu cywilnego? Konieczna będzie pomoc tłumacza przysięgłego, który posiada odpowiednie kwalifikacje do przekładu istotnych dokumentów urzędowych.

Wiele firm zajmujących się tłumaczenia poznań zatrudnia takich specjalistów ze znajomością różnych języków od angielskiego przez grecki do japońskiego. Z pewnością interesują Was koszty jakie należy ponieść za takie tłumaczenia Poznań. Otóż, przekład zupełnego akty małżeństwa z języka angielskiego, albo niemieckiego, to koszt około osiemdziesięciu złotych. Musimy jednak pamiętać, że każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie, a im mniej powszechny język obcy, tym cena bardziej rośnie. Jak długo trzeba czekać na realizację?

Wszystko zależy od tego jak duże obłożenie ma dane biuro tłumaczeń, jednak czas oczekiwania nie powinien przekroczyć trzech czy czterech dni roboczych. Jeśli zależy nam na czasie, to z pewnością da się przyspieszyć cały proces nawet do jednego dnia, ale będzie się to wiązało z dodatkowymi kosztami. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ślub za granicą
Nick: