Dodany: 2018-02-27 14:43:09
 

Śmierć bliskiego za granicą

Twój bliski zmarł za granicą i chcesz załatwić związane z tym przykrym wydarzeniem formalności w Polsce? Na pewno będą Ci potrzebne usługi tłumaczenia poznań. Jednak nie każdy specjalista znający dany język obcy może zająć się przekładem oficjalnych dokumentów sądowych na język polski.

Musimy skorzystać z pomocy tłumacza przysięgłego, który posiada uprawnienia do przyjmowania i realizacji takich zleceń, a jego tłumaczenia Poznań są akceptowane przez wymiar sprawiedliwości. Orientacyjny koszt przekładu aktu zgonu z języka obcego na polski, to około osiemdziesiąt złotych. Oczywiście każda firma ma prawo do własnej, indywidualnej wyceny takiego zlecenia, stąd ceny różnią się, ale mamy możliwość wyboru najbardziej konkurencyjnej oferty. Większość biur tłumaczeń proponuje bezpłatną wycenę bez wychodzenia z domu, poprzez przesłanie pliku czy skanów dokumentów do firmy.

Takie rozwiązanie jest nie zwykle wygodne i oszczędza nasz czas oraz pieniądze. Szczególnie, kiedy jesteśmy załamani odejściem bliskiej osoby, nie mamy ochoty na skomplikowane formalności, stąd każde ułatwienie będzie na wagę złota. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Śmierć bliskiego za granicą
Nick: